Cookie-k

Értesítjük a Kedves Érdeklődőket, hogy iskolánkban május 13-án Betekintési napot tartunk.

Ezen a napon lehetőségük lesz gyerekeknek és  szülőknek egyaránt megismerkedni iskolánkkal. Az Önöktől április 20-ig beérkezett előzetes rövid bemutatkozó e-mail alapján kijelöljük gyermeke számára az adott évfolyam egyik osztályát (beosztás az április végén a honlapra kerülő táblázatban). Kérjük, a gyerekek hozzanak magukkal íróeszközt, jegyzetfüzetet és tornafelszerelést, illetve ennivalót. 

Ezt követően, az iskola és a szülők párbeszéde alapján születik meg a döntés az átvétellel kapcsolatban, amelyről írásban értesítjük Önöket. 

A bemutatkozó leveleket a címre várjuk, 2020. április 20-ig.

Copyright

Copyright © 2020 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177