Tisztelt Látogatók!
A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség a ...sulinet.hu végződésű weboldal neveket kivezeti.
Helyette 2021. szeptember 1-től, azaz az őszi tanévtől kezdve az edu.hu domain használatára térünk át, ezért iskolánk weboldalát szeptember 1-től csak a
címen tudják majd elérni.

Felvételi info

Minden, ami a nyolcadikosok számára fontos lehet

Egyeztetett gimnáziumi felvételi jegyzék 2021/2022

Kedves Diákok, Szülők!

Az egyeztetett felvételi jegyzék a tanulói adatlapon a jelentkező diákok által meghatározott sorrend, a középfokú iskola által meghatározott felvételi rangsor, valamint az iskola által közölt felvehető tanulói létszám együttes értékelése alapján az adott jelentkezőnek egyetlen felvételi kérelmét nyilvánítja elfogadottnak, a többit elutasítja.

Az Oktatási Hivatal a jelentkezőnek azt az adatlapon szereplő legalacsonyabb sorszámú felvételi kérelmét nyilvánítja elfogadottnak, amelyet az adott tanulmányi területet meghirdető iskola elfogadott, és a jelentkező a középfokú iskola által közölt felvehető tanulói létszámon belül van.

A középiskolák 2021. április 23-án megkapták az egyeztetett felvételi jegyzéket. Ennek alapján iskolánk 9.Ny évfolyamára felvételt nyert tanulók oktatási azonosítói - tanulmányi területenként - az alábbi táblázatban láthatók.

A gimnáziumunkba jelentkező valamennyi tanuló számára 2021. április 30-ig a jelentkezési lapon megjelölt értesítési címére írásbeli értesítést is küldünk.

Telefonon ezzel kapcsolatos információt nem áll módunkban kiadni.

Itt a lista >>>>